Kapat

Deadpool 2’den X-Men Konulu İlk Set Fotoğrafı!

Anasayfa
Sinema Deadpool 2’den X-Men Konulu İlk Set Fotoğrafı!
deadpool-2-set-fotoğrafları

Kanada’da çekimlerine başlanan Deadpool 2’nin ilk resmi set fotoğrafı Ryan Reynolds’dan geldi. Fotoğrafta Deadpool’un X-Men Konağı’na uğradığı gözüküyor.

Herkesin merakla beklediği, Ryan Reynolds’ın baş rolünde oynadığı Deadpool’un ikinci filminin Kanada’da çekime başladığına ilişkin ilk set fotoğrafı geldi. Fotoğrafa göre Deadpool şu anda, Xavier’in X-Men Konağı’nda gözüküyor. Fotoğrafı ise Ryan Reynolds, Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Herkesinde kafasındaki o muhteşem soru; Evet filmde Colossus ve Negasonic Teenage Warhead gibi mutantlar da yer alacak. Bu 2 mutant, Deadpool’un ilk filminde de karşımıza çıkmıştı ve Deadpool kadar kendilerini izleyicilere sevdirmeyi başarmışlardı.

Deadpool serisinin ikinci filminin yönetmenliğini John Wick’le tanıdığımız David Leitch üstleniyor. Başrolde kuşkusuz herkesin bildiği Ryan Reynolds yer alıyor. Ona Morena Baccarin, T.J. Miller, Josh Brolin, Brianna Hildebrand, Zazie Beetz, Leslie Uggams, Karan Soni ve Stefan Kapicic gibi isimler eşlik ediyor. Deadpool 2 için çekim sürecinin başladığı bir süre önce iddia edilmişti fakat resmi kaynaklar tarafından onaylanmamıştı. Lakin Ryan Reynolds paylaştığı fotoğrafla duruma netlik kazandırmış oldu. Her ne kadar henüz filmin konusunu bilmesek de, yukarıda verilen fotoğraf bizlere az da olsa bilgi veriyor. Deadpool’un yolunun bir şekilde yeniden X-Men Konağı’na düşeceğini anlıyoruz.

Daha önce sürekli X-Men Konağı olarak kullanılan Hatley Kalesi’nde çekimlerin ne kadar devam edeceği bilinmiyor. Eğer bir aksilik çıkmazsa Deadpool 2’yi 1 Haziran 2018’de izleyebileceğiz.

deadpool-filmini-facebook-a-yükleyen-kişi-tutuklandı

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR