Darkness Reborn Oyunu Hakkında - DC-Tekno
Kapat

Darkness Reborn Oyunu Hakkında

Anasayfa
Mobil Darkness Reborn Oyunu Hakkında

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir mobil savaş oyunu olan Darkness Reborn’dan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi piyasada birçok savaş oyunu var ama bu oyun emin olabilirsiniz diğerlerinden daha çekici,aksiyon dolu, sürükleyici ve bir o kadar da güzel. Türkiye’ de milyonlarca oyuncusu olan Darkness Reborn ortalığı sarsmaya yemin etmiş gibi. Evet şimdi asıl konumuza geçelim ve oyundan bahsedelim. Öncelikle oyunda beş ana karakter var. Bunlar; savaşçı, büyücü, vahşi, okçu ve şeytan avcısı hepside oldukça güçlü karakterler, umarım birisi size hitap eder J . Neyse devam edelim ardından canınız sıkıldı diyelim katliam yapmak istiyorsunuz girin hemen arenaya sıkıntınızı giderin eminim çok eğleneceksiniz. Daha sonra oyunda inanılmaz bir hikaye modu yapmışlar oynadıkça bitmiyor ve bir o kadar da sürükleyici eminim hoşunuza gidecek. Şimdi geçelim boss muhabbetine diyelim ki elinizdeki itemler sizi tatmin etmiyor. O zaman girin dört kişilik bir ekiple boss moduna ve şehvetli itemleri düşürmeye çalışın. Yani diyeceğim oyunda birde boss modu var ve gayet iyi düşünülmüş.

Ardından item alabilmek için ücretsiz sandıklar açabiliyorsunuz ve oyunun size sunduğu diğer bir kıyak ise her zaman ücretsiz ödüller vermesi. Bu da oyuncular için düşünülmüş bir diğer güzel fikir. Asıl konumuz itemler evet itemler merak etmeyin öyle zor değil edinilmesi ama biraz uğraşacaksınız. Yine itemlerinize artı basabiliyorsunuz, taş ekleyebiliyorsunuz, evrimleştirebiliyorsunuz ve en önemlisi üstün kalite ekipmanı gerekli malzemelerle daha üstün kalite ekipmana yükseltebiliyorsunuz. Ardından oyunda klan sistemide düşünülmüş vs modu vs. zindana giriyorsunuz ve ekip olarak savaş atabiliyorsunuz, güçlü olan kazansın. Ve oyunda çok sıradışı görevler sizi bekliyor tabi birazcık zor ama merak etmeyin yardım eden bir amcamız var.

Ardından yeni gelen oyunculara birçok ödül varmış bakın bunuda size kıyak geçiyorum J. Darkness Reborn’u tanıtmaya devam edelim, mesela canınız sıkıldı karakterinizın görünümünü değiştirmek istiyorsunuz, merak etmeyin çok ucuz bi ücretle karakterinize kanat, kostüm vb. şeyler alabiliyorsunuz bence gayet cüzi bir fikir. Gelelim level sınırına, level sınırını 65 son demişler evet biraz düşük gelebilir ama bence Darkness Reborniçin gayet yeterli bir seviye merak etmeyin level kasarken de fazla zorlanmayacaksınız, gayet kolay bunuda söyleyeyim.

Devam edecek olursak oyunun grafikleride gayet iyi derecede ve telefonunuzu zorlamayacak bana güvenebilirsiniz. Yani bu derece iyi bir oyun için gayet iyi yapmışlar.  Oyuna birde yeni boss eklenmiş, bence çok güzel itemler verecek kaçırmayın derim. Ardından oyunda birçok yeni özellikler var ve özel günler içinde düşünülmüş gayet güzel şeyler. Artık sonlara gelelim arkadaşlar Darkness Reborn’u elimden geldiğince sizlere tanıttım. Bu tür oyunları seviyorsanız kaçırmayın derim, çünkü gerçekten emeğe değecek bir türde oyun. Türkiye’de de gayet fazla oyuncusu var sizde bunların içinde olun ve Darkness Reborn’da yerinizi alın. Kendinize iyi bakın arkadaşlar herkese iyi günler, iyi oyunlar…

Darkness Reborn Oyunu İndir

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR