fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Dan Bilzerian’ın Mobil Oyunu

Anasayfa
Mobil Dan Bilzerian’ın Mobil Oyunu

Yaşam tarzıyla, peşinden koşan kızlarla ve erkeklerin psikolojisini bozmakla fenomen haline gelen DanBilzerian‘ın mobil oyunu çıktı.

Zenginlik, güzel kadınlar ve sosyal medya birleştirilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Dan Bilzerian’ın “Save Dan” (Dan’ı Koru) adlı mobil oyunu indirilmeye sunuldu. NovaSoft isminde oyun şirketi tarafından geliştirilen bu oyunun resmi olduğu açıklandı.

Bu oyunda elbette güzel kadınlar da eksik kalmamış, bu sefer yer altından zombi olarak çıkıp Dan Bilzerian’ı parçalamak için geliyorlar. FPS tarzında geliştirilen oyunda siz de elinizdeki silahla Bilzerian’ı koruyorsunuz.

Zombileri vurarak elde ettiğiniz puanlarla daha da gelişmiş silahları alıp zombileri 5-6 atış yerine daha az atış yaparak vurabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama içi satın alıcağınız ürünler de bulunuyor, ürünlerin en ucuzu 2.87 TL, en pahalısı ise 260 TL değerinde.

“Save Dan” hem Android hem de İOS sistemleri için geliştirilmiş durumda, eğer oyunu merak ediyorsanız indirmeniz yeterli olacaktır.

 

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR