Dağ Filminin Ekibinden Yeni Proje: Börü - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Dağ Filminin Ekibinden Yeni Proje: Börü

Anasayfa
Sinema Dağ Filminin Ekibinden Yeni Proje: Börü
börü-dizisi-ne-zaman

Uzun süre dillerden düşmeyen Dağ filmlerini hatırlarsınız. Eminim ki Dağ serisi herkesin içinde bir parça bırakmıştır. Şimdi ise Dağ filminin ekibi yeni bir projeyle televizyon karşısına çıkmaya hazırlanıyor: Börü

Not: Börü dizisi ile ilgili detaylara geçmeden önce Börü kelimesinin ne demek olduğunu anlatalım. Börü eski Türkçe’de kurt anlamına gelmektedir. Aynı zamanda toplumun kaderini değiştirebilecek liderlere verilen bir sıfattır.

Dizinin şuan için sadece 40 saniyelik bir teaser’ı yayınlandı. Yayınlanan bu teaser’da dizinin 1 saat olacağı, HBO kalitesinde şifresiz olacağı belirtildi. Belirtilen diğer bir detay ise dizinin 6 bölüm olacağı.

Dizinin kadrosu henüz netleşmedi. Fakat bazı iddialara göre Serkan Çayoğlu, Mesut Akusta, Ahu Türkpençe, Murat Arkın, Can Nergis, Fırat Doğruloğlu, Emir Benderlioğlu dizide yer alacak isimler.

Dizinin konusuna değinecek olursak. Börü resmi Facebook sayfasında yapılan paylaşıma göre:

“2014 baharı; Türkiye’nin etrafındaki tehlike çemberi daralıyor. Düşmanın hain tuzakları ile örülü, karakol baskınları ve şiddet dolu bir dönem başlamak üzere. İçeride ise; 40 yıllık bir hastalık son evresine girmiş, devletin güvenliğinden, yargı kollarına kadar tüm sistemi sarmış durumda. Son kale; her daim Türk’ün ve Atatürk’ün yanında yer alan Özel Harekat Daire başkanlığı ve yalnız kurtları. Hayatlarını Türkiye Cumhuriyeti’ne feda etmeye hazır, tarihlerinin en büyük tehlikesi ile karşı karşıya kalmak üzereler. Bu, ONLARIN destanı.”

BÖRÜ projesinin ilk detayları ve teaser fragmanı, resmi sosyal medya hesaplarında ve STARTV’de, 15 Temmuz Cumartesi sizlerle.

Börü dizisi ile ilgili gelecek olan son haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR