Daemon Tools Resimli Kurulumu ve Ne İşe Yarar - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Daemon Tools Resimli Kurulumu ve Ne İşe Yarar

Anasayfa
Nasıl Yapılır Daemon Tools Resimli Kurulumu ve Ne İşe Yarar

Daemon Tools korsan oyunlar için oluşturulmuş bir CD öngörü programıdır. Programı anlamanız için nasıl çalıştığını anlatayım;

Mesela internetten korsan bir oyun indirdiniz. Setup çalıştırmak için sizden CD isteyecektir ve sizde Daemon Toolsprogramına girerek sanal bir CD oluşturup Setup dosyasının çalışmasını sağlayacaksınız. Bu program çoğu korsan oyuncular için adeta bir nimet.

Birde böyle bir program olmadığını düşünün ? Korsan oyun diye birşey olmazdı ve Dünya için en hayırlısı bu olurdu sanırım 🙂

uTorrent ile korsan oyun indirip  Daemon Tools ile açabilirsiniz.

Lafı çok uzatmadan kuruluma geçelim;

İlk önce programı indirme linkini verelim : DEAMONTOOLS İNDİR

İlk olarak karşımıza Daemon Tools’un 2 tane seçeneği çıkıyor. Biri ücretsiz olan biride paralı olan. Ücretsiz olan bizim işimizi göreceği için resimdeki gibi soldakini seçiyoruz.

Kurulum dosyalarını yüklemeye başlayacaktır. Kurulum dosyalarının bekleme süresi sizin internetizin hızıyla ilişkilidir. Genellikle 1-3 dakika içinde kurulum dosyaları yüklenir. Bu sürede başka bir işinizle ilgilenebilirsiniz 🙂

Kurulum dosyalarını yüklemeyi bitirdiği zaman aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir karşınıza. Yükle diyerek programın kurulumuna başlayabiliriz.

 

Kuruluma başlamadan önce size program dilini soracaktır. Benim kırmızı ile gösterdiğim yerdeki gibi Turkısh (Türkçe) yaparak İLERİ> tuşuna tıklayarak programı kurulumuna devam edebiliriz.

Sonrasında gelen ekranda programın kurulum özelliklerini bize sorar. Ben Masaüstü ve Başlat Menüsü‘ünde kısayol oluşturulmasını istediğim için onları seçili bıraktım. Siz isterseniz değiştirebilirsiniz. En aşağıdaki seçenek ise programın tam güçte çalışması için gereklidir. En aşağıdaki seçeneğide işaretlemenizi öneririm.

Bize programın nereye kurmak istediğinizi sorar. İstediğiniz bir yere kurabilirsiniz. Nereye kuracağınız fark yaratmaz

Tüm gösterdiklerimi doğru bir şekilde yaptıysanız eğer aşağıdaki gibi bir yükleme ekranı gelecektir. Arkanıza yaslanın ve yüklemenin bitmesini bekleyin.

Yükleme devam ederken karşınıza böyle bir ekran gelecektir. Bu ekranda benim gösterdiğim gibi Yükle diyerek devam etmeniz gerekir. Sol alt taraftaki kutucuğuda işaretleyiniz. Bu sayede bilgisayar programı bir CD sürücüsü olarak algılayıp SETUP dosyalarını çalıştırmanıza izin verecektir.

Ve Daemon Tools programını yüklerken karşımıza çıkıyor reklamlar. Kırmızı ile gösterdiğim yerleri boş bırakarak Bitir butonuna basarak yüklemeyi bitirebilirsiniz.

Lisans türünü en aşağıdaki Ücretsiz Lisans yaparak Daemon Tools kurulumunu bitirebilirsiniz.

Daemon Tools programını kurmuş bulunmaktayız.

Yazımız size yararlı olduysa ve hoşunuza gittiyse lütfen paylaşmayı unutmayınız 🙂

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR