Cüzdanınız İçin Endişelenmeyin! Karşınızda Hırsızın Fotoğrafını Çeken Akıllı Cüzdan - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Cüzdanınız İçin Endişelenmeyin! Karşınızda Hırsızın Fotoğrafını Çeken Akıllı Cüzdan

Anasayfa
Teknoloji Cüzdanınız İçin Endişelenmeyin! Karşınızda Hırsızın Fotoğrafını Çeken Akıllı Cüzdan
akıllı-cüzdan

Cüzdan çalınma dertlerine son verecek, hırsızın fotoğrafını çeken akıllı cüzdan: Volterman

O cüzdanların içinde bazen kimlik kartları bazen kredi kartları bazende çok değerli eşyalarımızı taşırız. Bu kadar önemli eşyaların olduğu cüzdanlar birde güvenli olsa nasıl olurdu?

512MB RAM, dahili bir kamera ve GPS gibi diğer teknolojilerin bazılarıyla Volterman kullanıcıların karşısına çıkıyor. Aynı zamanda bu cüzdanı Bluetooth ile eşleştirebilir ve telefonunuzu şarj etmek için de kullanabilirsiniz. Bu sayede cüzdanı bir yerde unuttuğunuzda telefonunuz aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda cüzdan kendisi isteğe bağlı olarak bir deri şarj yastığı ile kablosuz olarak şarj edilebilir.

Telefonun en mükemmel özelliği kuşkusuz dahili kamera. M-cüzdan “kaybolma” modundayken cüzdanınıza bakması halinde bir hırsızın resmini çekiyor. Bu özelliği istediğiniz zaman açıp istediğiniz zaman kapatabiliyorsunuz. Volterman cüzdanın pil boyutları 2,000 mAh ila 5,000 mAh arasında değişiyor. Bu mükemmel, kullanışlı Cüzdanın fiyatı ise 98 dolar.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR