fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Cumali Ceber Filminden İlk Fragman Yayınlandı (4 Ağustos’ta Sinemalarda)

Anasayfa
Video Cumali Ceber Filminden İlk Fragman Yayınlandı (4 Ağustos’ta Sinemalarda)

Halil Söyletmez’in tek kaşlı hali, klasik eşofmanı ve siyah tişörtüyle karşımıza çıkan Cumali Ceber, kendi filmini çıkartmaya hazırlanıyor. Gelin hep birlikte “Cumali Ceber: Allah Seni Alsın” filminin konusuna bir göz atalım;

Emekliliğine bir gün kala patronunu dövünce işten atılan Cumali, bir yandan da çocuklarının kumar borcu olduğunu öğrenir. Cumali çocuklarına sinirlenip onları okuldan almaya karar vermişken şans kapısını çalar ve ailece kendilerini güzel bir otelde tatil yaparken bulurlar. Tatilde müşterilerden birine aşık olan Cumali oteli cumbüş alanına çevirir. Tam da bu sırada otel ciddi bir denetimden geçmektedir.
Sosyal medyada fenomen haline gelen ‘Cumali Ceber’ karakterinin beyaz perdeye aktarıldığı filmde Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu ve Emre Keskin rol alıyor. “Cumali Ceber: Allah Seni Alsın” filminin ilk fragmanı bugün Halil Söyletmez resmi Youtube hesabından paylaşıldı. Hemen yukarıdan fragmanı izleyebilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 2 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR