Çocuklar Duymasın Tekrardan Ekranlara Dönüyor! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Çocuklar Duymasın Tekrardan Ekranlara Dönüyor!

Anasayfa
Sinema Çocuklar Duymasın Tekrardan Ekranlara Dönüyor!
çocuklar-duymasın-ekranlara-dönüyor

Geçmiş yılların en sevilen dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın, bu yazdan itibaren ekranlara geri dönüyor.

Kanal D’de yayın yapacak olan 2017 versiyon “Çocuklar Duymasın”dan ilk kare paylaşıldı. Başrollerinde eskisi gibi yine Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın yer aldığı “Çocuklar Duymasın”ın ilk karesini dizinin yapımcısı Birol Güven paylaştı.

Twitter’dan Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un olduğu bir kareyi paylaşan Güven, paylaşımına “Çocuklar Duymasın çok yakında başlıyor” notunu düştü.

Aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen fotoğraftan da anlıyoruz ki her iki oyuncunun da sanki hiç değişmemiş gibi görünüyor olmaları, epey dikkat çekecek bir detay.

Yayın hayatına ilk kez TGRT’de başlayan, ardından ATV ve Fox TV’de ekrana gelen Çocuklar Duymasın, önümüzdeki Temmuz ayından itibaren Kanal D’de ekrana gelecek.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 1 1 0 0 0

“Çocuklar Duymasın Tekrardan Ekranlara Dönüyor!” üzerine 1 yorum

  1. Batuhan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR