Çin'de Mobil İnternet Dolaşımından Artık Ücret Alınmayacak - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Çin’de Mobil İnternet Dolaşımından Artık Ücret Alınmayacak

Anasayfa
Mobil Çin’de Mobil İnternet Dolaşımından Artık Ücret Alınmayacak
mobil internet dolaşımı

Çin’in lider operatörleri, 2017 Ekim itibariyle internet dolaşımı için kullanıcılardan ücret almayacağını açıkladı.

Çin’in üç lider operatörü China Mobile, China Unicorn ve China Telecom ortak bir şekilde karara vararak Çin Halk Cumhuriyeti’nin kuruluş tarihi olan 1 Ekim’in yıldönümü itibariyle, kullanıcılarına yurtiçi uzun mesafe ve dolaşım ücretlerini tahsis etmeyeceklerini açıkladı.

4-5g-nedir-kimler-kullanabilecek-min

Her ne kadar kullanıcılar farkında olmasa da faturalarda önemli bir yer tutan ve telekom operatörlerinin ortalama %8 – %10 arasındaki gelirini oluşturan internet dolaşım ücreti, 1 Ekim 2017 itibariyle Çin’de kaldırılacak.

Bu kararla birlikte Çin’de internet bedava olmayacak ancak tarife fiyatlarında ciddi bir düşüş gözlemlenebilecek. Çinli telekom şirketleri bu kararla birlikte kârlılığını etkileyen önemli bir paydan vazgeçse bile operatörler için önemli olan halkın en uygun fiyatlarla internete erişmesi.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

6 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR