fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Çiftlik Bank’tan Paranızı Geri Alıyoruz Diye Dolandırmaya Çalıştılar

Anasayfa
İnternet Çiftlik Bank’tan Paranızı Geri Alıyoruz Diye Dolandırmaya Çalıştılar

Çiftlik Bank, Türkiye’nin artık gülüp geçtiği, ancak bir yandan ise acıdığı durum haline gelmiş durumda. Saadet zinciri benzeri sistem ile birlikte Mehmet Aydın’ın milyonlarca lira parayı alarak kaçması ve vatandaşları dolandırması tüm Türkiye’nin gündeminde yer alan bir konu. Türk vatandaşlarına yönelik olan açılan Çiftlik Bank dünyaya yayılmaya hazırlandığı sırada önlemler alınırken, son vakanın ardından ise binlerce vatandaş ortada kaldı.

Şimdilerde bazı vatandaşlar kredi borçlarını ödeyemez hale geldiğinden dolayı bankalar tarafından rahatsız edilmeye başlanırken, kredi ödemesini Çiftlik Bank üzerinden gelecek paralar ile yapacağını sanan vatandaşlar aynı şekilde ciddi sorunlar yaşamaya başladı.

‘Paranızı Geri Alıyoruz’ Diye Kandırmaya Çalıştılar, Korktular!

Dün açılan ‘‘Çiftlik Bank’tan paranızı geri alıyoruz” isimli bir internet sitesi ise vatandaşları ”Çiftlik Bank’tan paranızı geri alacağız” diyerek kandırmaya yönelik adımlar attı. Ancak site paranın geri alınabilmesi için vatandaşlardan para talep ediyordu. Yasal olarak haklarında açılacak olan davalar ve suçun üzerlerine kalacak olduğunu anlayan site sahipleri bugün ise ”hiç para almadık ve kanunlar dolayısı ile siteyi kapatıyoruz” diyerek siteyi kapattı.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR