fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Çiftlik Bank CEO’su Ferrari’si ile Uruguay’da Görüldü!

Anasayfa
İnternet Çiftlik Bank CEO’su Ferrari’si ile Uruguay’da Görüldü!

Çiftlik Bank Youtube Trendlerine bile girerken, Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın Uruguay’da Ferrari’si ile güzel bir hayat sürerken kameralara takıldı.


Çiftlik bank CEO’su bu sefer ferrari’si ile görüntülendi!

Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın herkesin bildiği üzere Uruguay’a kaçmıştı. Bu kezde Uruguay’da 640 Bin dolarlık Ferrari‘si ile gezerken görüntülenen Çiftlik bank kurucusu Mehmet Aydın, Yotube Treendler listesine girmeye devam ediyor.

Uruguay Vatandaşları kavşakta görüntülediği video da Mehmet Aydını beyaz Ferrarisinde görüntülediler. Geçtiğimiz günler Mehmet Aydın lüks evi ile gündeme gelmişti, bu kezde ferrari’si ile ortaya çıktı.Uruguay’da keyfince yaşayan Mehmet Aydın yurt dışına kaçarken götürdüğü paranın 113 Milyon Tl olduğu söylenmektedir.

Aynı zamanda merak edenler için Mehmet Aydın‘ın kullandığı Ferrari modeli ise Ferrari 458 Spider olduğu söyleniyor. Lüks ev, Ferrari ve para derken son zamanlarda alınan bilgiler gittikçe şaşırtıcı hale geliyor, Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın’ın aynı zamanda kendi şahsına ait birde yatı olduğu duyumlarını aldık. Bu yatı ise 9 Bin dolara kiraya verildiği söyleniyor.

Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın’ın Ferra’si ile Uruguay’da Görüntüleri

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR