Camila Cabello ve Annesi Küba’dan Amerika’ya Uzanan Yol Hikayesini Anlattı - DC-Tekno
Kapat

Camila Cabello ve Annesi Küba’dan Amerika’ya Uzanan Yol Hikayesini Anlattı

Anasayfa
Eğlence Camila Cabello ve Annesi Küba’dan Amerika’ya Uzanan Yol Hikayesini Anlattı
camila-cabello-ve-annesi-kubadan-amerikaya-uzanan-yol-hikayesini-anlatti_780x520

Özel bir dergiye verdikleri röportajda ve Instagram paylaşımlarında anıları paylaşan Camila henüz 20 yaşında başarıya ulaşmanın sırrını anlattı.

2012 ve 2016 yılları arasında The X Factor programı ile meşhur olmuş ve Fifth Harmony grubu ile ün yapmaya başlamış güzel şarkıcı Camila Cabello henüz 20 yaşında olmasına rağmen hem sesi hem de sahne performansları ile büyülemeye devam ediyor. Cojímar, Küba doğumlu olan yıldız şarkıcı Küba’dan Amerika’ya uzanan başarı hikayesini sosyal medya paylaşım uygulaması Instagram’da fotoğraflar ile anlattı. Üstelik annesi ile birlikte.

camila-cabello-sexy-bikini-1483561287

Camila Cabello’nun Hollywood’a olan yolculuğu kolay değildi; neyse ki annesi yanındaydı. Annesi, tüm ailenin memleketleri Küba’yı terk etmesi ve Birleşik Devletler’e sırf Camila için gelmesi riskine girdi. Şarkıcı ve annesi tek bir eşya çantası ile Amerika’ya geldi. Camila’nın annesi, kendisinin Küba’da bir mimar olduğunu söyledi ancak başarılı olma şansının sınırlı olduğunu düşündü.

Özel görüşme sırasında Glamour’a “Bunu kendim için istemedim,” dedi. “Onun fırsatlar ile karşılaşıyor olmasını istedim.” diyen anne kızının başarılara ulaşacağına çok inandığını ve onunla gurur duyduğunu belirtti.

Camila ise annesi hakkında birçok övgüde bulunarak tüm bu başarıları ve bu hayatı ona borçlu olduğunu söyledi, her zaman yanında olduğunu ve ona destek olduğunu belirten Camila her zaman ona layık bir kız olmak için ve daha da büyük başarılara imza atabilmek için çok çalıştığını söyledi.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

4 0 0 3 0 0

“Camila Cabello ve Annesi Küba’dan Amerika’ya Uzanan Yol Hikayesini Anlattı” üzerine 7 yorum

  1. Maxine says:
  2. gadget insurance says:
  3. dicyemail says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR