Home / Eğlence / Burak Oyunda’nın Olay Videosu Herkesi Ayağa Kaldırmıştı !

Burak Oyunda’nın Olay Videosu Herkesi Ayağa Kaldırmıştı !

Burak Oyunda ‘nın Yeni Videosu YouTube’yi Ayağa Kaldırdı !

  • Youtuber Burak Oyunda gece saat 1-2 gibi CODE 8465-75777′.+599 adlı bir video yükledi.Herkes bu videodan endişelenirken Açıklama kısmında tüyler ürperten yazılar bulunuyor.

Video Açıklama Yazısı:

16 Ekim 2016 Gece 01:30

Bu gece beni hayrete düşüren bir olay gerçekleşti. Gece saat 01.01’de birden bilgisayarım kendi kendine açıldı ve bir dosya indirilmeye başladı. Dosya tam 2.6GB bir boyuta sahipti. Dosya uzantısı +599 olan bir şeyi ilk kez gördüm. “CODE 8465-75777′.+599” adlı bu dosya bilgisayarıma indikten sonra kendi kendine GOM Player açıldı ve bu video ortaya çıktı. Bu videonun içerisinde anladığım kadarı ile bazı şifreler var fakat şifreler çok karışık ve ne anlattığını tam olarak anlayamadım. Binary code gibi bir takım sistemler ile bir şeyler yazıldığı aşikar fakat geri kalanı kafa karıştırıyor. Bu şifreleri siz çözebilir misiniz ?

Not: Dosyayı Premiere’a atıp renderladım boyutu 8,63 MB (9.058.021 bayt)’a düştü

  • YouTube Bu konuyu konuşurken Burak Oyunda Facebook’da Canlı yayın yaparak bu olayın daha fazla büyümemesi için oyun olduğu söyledi.Bu videonun şifreli bir oyun olduğunu ve hikayesini kendisi yazdığını-hayal ürünü olduğunu belirtti.Oyunun amacı içinde belirli şifreleri çözerek bazı şeylere ulaşmak.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

About Ercan Asilzade

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

Check Also

PUBG Mobile Türkçe Dil Desteğine Kavuştu

Son 1 haftadır en fazla indirilen oyunlar sıralamasında ilk sırada kendisine yer bulan PUBG Mobile, bugün …

2 comments

  1. halkalı çilingir

    bana hikaye gibi geliyor var birşey burda

  2. Çözülmüş mü ya bu içindeki şifreler 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.