Bu Telefon Muhteşem Ötesi Dünya'nın İlk LED Kapaklı Telefonu: Alcatel A5 LED - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Bu Telefon Muhteşem Ötesi Dünya’nın İlk LED Kapaklı Telefonu: Alcatel A5 LED

Anasayfa
Mobil Bu Telefon Muhteşem Ötesi Dünya’nın İlk LED Kapaklı Telefonu: Alcatel A5 LED
alcatel a5 led

Sürekli eğlence odaklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Alcatel, dünyanın ilk interaktif LED kapaklı akıllı telefonu Alcatel A5 LED’i tanıttı.

A5 LED, benzersiz ışık show’unun yanında üstün özelliklere sahip bir akıllı telefon. Kullanıcılar, arka paneli kaplayan LED ışıkları sayesinde ışıklı bildirimler alabiliyor, kendi renk desenlerini oluşturabiliyor ve böylelikle kişisel tarzlarını yansıtabiliyorlar. Tamda aranan telefon modeli diyebiliriz.

Alcatel A5 LED kullanıcıları, gelen aramalardan mesajlara, alarmlardan sosyal medya bildirimlerine kadar telefon bildirimlerini farklı renkteki ışık seçenekleriyle çeşitlendirebilir. Facebook mesajları mavi, WhatsApp mesajları yeşil ve Snapchat bildirimleri de sarı ışıklandırmayla geliyor. A5 LED’i gelen aramaları pembe, alarmları turuncu, SMS’leri sarı ışıklı bildirimler gönderecek şekilde programlamak da mümkün.

Tek Tuşla Renkleri Kullan

Colour Catcher teknolojisi ile donatılan A5 LED, kamerasıyla tüm renkleri tanıyarak tek tuşla o renge bürünüyor. Böylelikle A5 LED gece gündüz hep renkli, hep ışıklı. Kullanıcılar, kamera tarafından yakalanan renklerle uyumlu, benzersiz LED kapak desenleri ve arka plan temaları oluşturabiliyor.

Müzik de ışıklanıyor! Alcatel A5 LED, müzik deneyimini capcanlı renklerle bezeli olağanüstü ışık şovlarıyla besliyor. Bunun yanı sıra ışık şovu çalan müziğin ritmini takip ediyor. Kullanıcı da basit bir sallama hareketiyle renkler arasında geçiş yapabiliyor.

yeni telefon alcatel a5 led

Renkli Renkli Selfie’ler

5 MP flaşlı ön kamera ve 8 MP arka kamera ile donatılan Alcatel A5 LED ile renkli selfie’ler çekilebiliyor. Face Beauty yazılımıyla fotoğraflar kusursuz hale getirilirken, Face Show uygulamasıyla selfie’ler kişisel video kliplere dönüştürülebiliyor.

alcatel a5 led renkli telefon

Bu Eğlenceli Tasarımın Yanında Hızıyla da Herkesi Hayran Bırakıyor

A5 LED, süper hızlı 4.5G LTE bağlantı özelliği ve sekiz çekirdekli işlemcisiyle günümüz dünyasının hız ihtiyacına yanıt veriyor. Bu özellikler fotoğraflardan oyunlara, filmlerden web sayfalarına kadar her şeyin 5,2 inç HD ekranda akıcı şekilde sergilenmesini sağlıyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR