Kapat

Booking Türkiye Yakında Açılacak

Anasayfa
Teknoloji Booking Türkiye Yakında Açılacak

Booking Türkiye bir süre önce kapatılırken bugünlerde ise yeniden açılması için Türk yetkililer teklifte bulunmaya başladılar. Sunucularını Türkiye’de barındırmıyor ve vergi vermiyor diyerek milyonlarca insanın kazanç kapısını kapatan kararlar alan ilgili kurumlar, bu kapatma işleminin ardından sert tepkiler ile karşı karşıya kalmış kendileri dahi bu kapatma planından ötürü memnun olmadıklarını ve sonradan pişman olduklarını açıklamaya başlamışlardı.

Booking.com yönetimi ise çalışmalarını sürdürmek adına her türlü yasal adımı atmaya devam edecek olduklarını açıklamış, tekrar Türk kullanıcılarına yurtiçinde hizmet sunabilmek adına gerekli olan adımları atmaya hazır olduklarının mesajını paylaşmıştı. Bugüne kadar kademe kademe ilerleyen Booking.com Türkiye yasal işlemlerinin devam ettiği bilinirken, Turizm ve Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Firuz Bağlıkaya, konu hakkında televizyon ekranlarında açıklama yaptı

Tarih Verilmedi

Turizm ve Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Firuz Bağlıkaya, Booking.com’un Türkiye’de her iki tarafa para kazandırdığının farkında olduklarını ve tekrar açılması için ”kurumsal üyelik” adı altında teklif sunduklarını açıkladı. Booking.com tarafından ise konuya dair açıklama bir basın açıklaması yapılmadı.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR