fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

BluTV Nedir? Hangi Filmler Var? Ücretlendirme Nedir?

Anasayfa
Sinema BluTV Nedir? Hangi Filmler Var? Ücretlendirme Nedir?
blutv-min

BluTV istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi sağlayan, Doğan Holding çatısı altında kurulmuş  bir dijital televizyondur.

Kısacası internet televizyonu diyebiliriz. 🙂 İnternet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden her ay güncellenen yerli ve yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam, yetişkin içeriklerine ve en önemlisi sadece BluTV’de bulabileceğiniz BluTV üyelerine özel yerli yapımlara kolayca ulaşabilirsiniz.

blutv2-min

BluTV’ye nasıl erişim sağlarım?

Bilgisayarınızdan http://www.blutv.com.tr adresinden, cep telefonu ve tabletinize (iOS ve Android), Smart TV ve Apple TV’nize BluTV uygulamasını yükleyerek, internet bağlantısı mevcut olan her yerden erişebilirsiniz.

BlueTV üyeliği için kaç TL ödemem gerekiyor?

BluTV üyeliği aylık tüm vergiler dahil 9.90 TL’dir.

Şuan ki kampanya ile 1 hafta ücretsiz deneyebilirsiniz.

BluTV’yi nasıl satın alabilirim?

BluTV üyeliğinizi kredi kartı bilgilerinizi sisteme girerek başlatabilirsiniz. Hediye kartı gibi diğer ödeme seçeneklerini yakın zamanda etkin hale getirmeyi planlıyorlar. Apple ürünlerinde (iPhone, iPad, AppleTV) uygulama içi satın alma (in-app purchase) seçeneği bulunmaktadır.

BluTV üyeliğinin süresi ne kadardır?

BluTV üyeliği aylık olarak yenilenmektedir. Üyelik iptal edilmediği sürece kayıtlı kart bilginiz üzerinden aylık BluTV ücreti alınmaya devam edecektir. BluTV’yi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Şuan BluTv’de ki popüler dizi ve filmler?

DİZİLER:

  • MASUM
  • VİCTORİA
  • THE YOUNG POPE
  • FRİENDS

FİLMLER:

  • DEADPOOL
  • KÖSTEBEK
  • KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN
  • THE REVENANT/DİRİLİŞ

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

4 0 0 0 0 0

“BluTV Nedir? Hangi Filmler Var? Ücretlendirme Nedir?” üzerine 1 yorum

  1. bensu says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR