BlackBerry: WhatsApp Çalıntı - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

BlackBerry: WhatsApp Çalıntı

Anasayfa
Teknoloji BlackBerry: WhatsApp Çalıntı

BlackBerry yetkililerinin son günlerde yeni dava üzerinde çalıştıkları ortaya çıktı. İddialara göre bir süre önce Facebook’a bu konu hakkında bilgi veren ve uygulamada kendi patentlerini kullandığı için gerekli ödemelerin kendilerine yapılması uyarısında bulunan şirket, Facebook tarafından bu durum kabul edilmeyince sonucu mahkemede aldı.

BlackBerry tarafından Facebook ve yan kuruluşları olan WhatsApp, Instagram gibi platformlara karşı açılan davada ”BBM patentleri bizden izinsiz kullanılmaktadır, aktif olarak patentlerimizin izinsiz kullanımı dolayısı ile yargı yoluna başvuru yapılmıştır” ifadeleri kullanıldı.

Facebook Yanıt Verdi: Savaşacağız

BlackBerry tarafından iddia edilen patent ihlali konusu hakkında açıklama yapan Facebook yetkilileri ise konu ile ilgili olarak ”yeniliğe açık olmayan BlackBerry yeniliğe açık olan şirketimizden vergi almak için bu yola başvurdu. Ancak biz yılmayacağız ve sonuna kadar savaşacağız” denildi. Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamalar ardından BlackBerry yetkililerinden ise yanıt gelmediği öğrenildi.

BBM patentlerinin ihlal edilip edilmediği konusunda ise son kararı yargıçların verecek olduğu, şu aşamada dosyanın işlenmeye başladığı BlackBerry yetkililerince açıklandı.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR