Black Panther Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Black Panther Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Anasayfa
Video Black Panther Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Marvel’in 2018 yılında seyircisiyle buluşacak, merakla beklenen yeni filmi Black Panther’den ilk fragman yayınlandı.

Iron Man, Hulk, Captain America ve Thor’dan sonra Ant-Man ve Doctor Strange gibi daha az tanınan kahramanlarına da bireysel filmler çeken Marvel, şimdi de Black Panther’in bireysel filmi için hazırlıklarını sürdürüyor.

İlk olarak Captain America: Civil War filminde karşımıza çıkan Chadwick Boseman’ın hayat verdiği Black Panther karakteri, Infinity War zamanında da Avengers’ın en önemli üyelerinden biri olacak.

Black Panther Hakkında;

Wakanda prensesi T’Challa’nın, kralın haince öldürülmesinin ardından tahta çıkmak için Kara Panterin pelerinini alması gerekir. Yönetmenliğini Creed filmi ile adını duyuran Ryan Coogler‘ın üstlendiği filmde Kara Panteri Chadwick Boseman canlandıracak. Filmin başrollerinde Boseman’a Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Letitia Wright, Angela Bassett, Forest Whitaker ve Andy Serkis eşlik ediyor. Ek olarak Black Panther (Kara Panter), 16 Şubat 2018 tarihinde vizyona girecek.

Fragmanı hemen üst taraftan izleyebilirsiniz.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

“Black Panther Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!” üzerine 1 yorum

  1. cüneyt says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR