Bizim Hikaye Dizisinin İlk Bölüm Tarihi ve Saati Açıklandı! Çok Az Kaldı - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Bizim Hikaye Dizisinin İlk Bölüm Tarihi ve Saati Açıklandı! Çok Az Kaldı

Anasayfa
Sinema Bizim Hikaye Dizisinin İlk Bölüm Tarihi ve Saati Açıklandı! Çok Az Kaldı
bizim-hikaye-yakında

Gündeme bomba gibi düşecek olan yeni dizi Bizim Hikaye’nin ilk bölüm tarihi ve saati açıklandı! Diziyle buluşmamıza günler kaldı.

Size kısacası şunu söylemek istiyoruz. Bu dizi ilk bölümden reyting rekorları kırar… Bizim Hikaye izleyicilerle FOX TV ekranlarında 14 Eylül’de saat 20.00’da buluşuyor. Dizinin kadrosu ise şu şekilde;

Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın paylaştığı Shameless uyarlaması dizi Bizim Hikaye’nin çekimleri 24 Temmuz Pazartesi günü başlamıştı. 14 Eylül’de FOX ekranlarında başlayacak olan dizide Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’a; Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi gibi usta oyuncular eşlik ediyor. Kısaca muhteşem bir kadro geliyorr! Sayılı günler sonra izleyicilerle buluşacak olan dizinin yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli yapıyor. Senaryosunu ise Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi kaleme alıyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR