'Bizim Hikaye' Dizisi Yetişkinlere Yönelik mi Olacak? - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

‘Bizim Hikaye’ Dizisi Yetişkinlere Yönelik mi Olacak?

Anasayfa
Sinema ‘Bizim Hikaye’ Dizisi Yetişkinlere Yönelik mi Olacak?
bizim-hikaye-hazal-kaya

Bildiğiniz üzere ülkemizde Shameless dizisinin uyarlaması olarak Bizim Hikaye dizisi yayınlanacak. Dizinin fragmanlarından hariç elde hiçbir bilgi bulunmamakta. Dizinin hangi tarihte, kimlere yönelik olacağına dair en ufak bir bilgi şu anlık yok. Lakin fragmanlardan yola çıkarak bu sorulara yorum yapmak mümkün.

Dün dizinin ikinci fragmanı FOX tarafından yayınlanmıştı. İkinci fragmanı izledikten sonra dizi hakkında biraz daha net yorumlar yapmak mümkün oldu. Fragmanda bizlere karakterlerin nasıl karşımıza çıkacakları, ne iş yaptıkları, kim oldukları gösterildi. Öte yandan Hazal Kaya’nın canlandırdığı Filiz karakterininde Shameless karakteri Fiona ile karşılaştırılması epey dikkat çekmişti. Dizinin ikinci fragmanında Filizin verdiği dekolteler dizinin yetişkinlere yönelik olacağına bir adım daha bizleri yaklaştırdı. “Kardeşim tabi kide yetişkinlere yönelik olacak adı üstünde Shameless uyarlaması” dediğinizi duyar gibiyim. Fakat bu makaleyi yazmamız da ki en büyük etken ülkemizde bu tür bir dizinin izleyiciler tarafından nasıl karşılanacağının net bir şey olmaması. Yani sizde farkındasınızdır ki yetişkin içerikli dizileri şimdiye kadar kanallarımızda görmedik. Ben halende göremeyeceğimize inanıyorum. Dizi hakkında ise şöyle bir özet geçelim;

Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın paylaştığı Shameless uyarlaması dizi Bizim Hikaye’nin çekimleri 24 Temmuz Pazartesi günü başladı. Dün ise dizinin ikinci fragmanı yayınlandı. Çok yakında FOX ekranlarında başlayacak olan dizide Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’a; Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi gibi usta oyuncular eşlik ediyor.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 1 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR