Bir Sosyal Medya Fenomeni Ne Kadar Kazanıyor? - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Bir Sosyal Medya Fenomeni Ne Kadar Kazanıyor?

Anasayfa
Eğlence Bir Sosyal Medya Fenomeni Ne Kadar Kazanıyor?
sosyal-medya-fenomeni

Sosyal medya platformlarının gelişmesiyle beraber, bu platformlarda fenomenler ortaya çıktı. Bu fenomenlerin ortaya çıkmasıyla birlikte paralarda kazanılmaya başlandı. Peki, daimi İnternet‘in başında muhteva üreten bu fenomenler ne kadar kazanıyor?

Yapılan araştırmalar kapsamında, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya platformlarında birçok kişi tarafından bilinen “fenomen” olan insanların, ne şekilde bu işten para kazandığı belirtildi.

Sosyal medyada mevzubahis olan reklamlar aracılığıyla başlıca olarak gelir elde eden bu kişiler, paylaşımları başına 5 ile 25 bin dolar arasında bir tutar kazanıyorlar. İşin diğer bir boyutunda, tanınmış simaların sosyal medya platformlarında yaptıkları paylaşımların da elbet kendilerine bir kazancı oluyor.

Yani tanıtılan objenin reklamını yansıtmak, bu kişilere 100 ile 300 bin dolar arasında bir fiyat kazandırıyor.

Bu makale sizleri gaza getirmek için yazılmamıştır. Aman makaleyi okuyupta hemen sosyal medya fenomeni olmaya kalkmayalım. 😀

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

1 0 0 0 0 0

“Bir Sosyal Medya Fenomeni Ne Kadar Kazanıyor?” üzerine 2 yorum

  1. Kacis merkezi says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR