Bimeks.com Kiraya Verildi! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Bimeks.com Kiraya Verildi!

Anasayfa
İnternet Bimeks.com Kiraya Verildi!

Bimeks KAP’a bugün bildirdiği kararla Bimeks.com’u kiraya verdiğini bildirdi. Peki Bimeks.com üzerinden alışveriş yapan müşterilerin muhattap olacakları firma hangisi olacak?


Türkiye’de sayılı teknoloji mağazalarından biri olan Bimeks web sitesi olan bimeks.com’u kiraya verme sebepleri nedir? Net bir bilgiye sahip olmamakla birlikte, tahminler Teknoloji mağazası Bimeks’in uzun zamandır işler yolunda gitmediği biliniyordu. Bununla birlikte bir çare arayan bimeks mağaza destekli e-ticaret sitesi olan bimeks.com’da aramıştı, görünüşe görede bu yöntemin çok işe yaramadığı görünüyor.

Bugün Bimeks E ticaret sitesi olan bimeks.com’u kiraya verdiğini KAP’a bildirmiştir. Peki herkesin merak ettiği soru olan Bimeks.com’dan alışveriş yapanların yeni muhattabı kim, hangi şirket olacak?

Bimeks’in son bildirisine göre; bimeks.com üzerinden yapılan alışverişlerde bimeks artık sorumlu değildir.

Bimeks, KAP’a yaptığı açıklamada;

Şirketimizin sahibi olduğu ve bir süredir inaktif durumda olan www.bimeks.com.tr web sitesini kiralamak için, CB Dijital Yatırım ve Ticaret Ltd. Şti tarafından şirketimize yapılan teklif ve görüşmeler sonucunda, anılan firma ile bir “Marka Lisans Kiralama ve Web Sitesi Kullandırma Sözleşmesi” imzalanmıştır. Böylelikle, Bimeks olarak, web sitesi üzerinden bir kiralama geliri elde edilmesi hedeflenmektedir. 
Anlaşmaya göre, web sitesinden alışveriş yapacak olan müşteriler doğrudan ve sadece , kiracı olarak web sitesini işleten CB Dijital Yatırım ve Ticaret Ltd.Şti şirketi ile muhatap olacaklardır. Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret A.Ş.’nin, web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerle ve ürün tedarikleriyle ilgili herhangi bir hak ve yükümlülüğü olmayacaktır.” ifadelerini kullandı.“

 

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR