Bim, PlayStation 4 Slim Satışı Yapacak! - DC-Tekno
Kapat

Bim, PlayStation 4 Slim Satışı Yapacak!

Anasayfa
Teknoloji Bim, PlayStation 4 Slim Satışı Yapacak!
bim-ps4-slim-satacak

Gönüllerin efendisi Bim, geçtiğimiz yıl mağazalarında PlayStation 4 satması ile çok ses getirmişti. İlk PS4 satışının ardından 2 defa daha mağazalarında 999 TL‘ye PS4 satan Bim, şimdi gözünü PS4 Slim’e dikti. Bim’in yayınlanan yeni aktüel kataloğu ve mağazalardaki afişine göre Bim, PS4 Slim satacak. Vallahi helal olsun!

2 Haziran tarihinde Bim mağazalarında satışa sunulacak olan PS4 Slim, 999 TL fiyat etiketine sahip şekilde raflarda yerini alacak. PS4 Slim’in PS4’e göre teknik açıdan bir artısı bulunmuyor. PS4 Slim’in tek farklı yenilenen Dualshock 4 ile gelmesi ve PS4’e göre daha küçük boyutlarda olması. Tek farkı bu diyebiliriz.

Bim mağaza çalışanları ile iletişime geçip sizler için bilgi aldık, bu bilgilere göre; PS4 Slim sınırlı sayıda gelecek. Eğer Bim’den PS4 Slim almayı düşünüyorsanız, hangi mağazalarda satılacağını öğrenip, sabah 09:00‘da mağaza önünde kuyruğa girmenizi tavsiye ederiz, öneririz. Bim’de satılan PS4 Slim’in 2 yıl boyunca ithalatçı firma tarafından garantili olduğunu belirtelim. Cidden adamlar her şeyi ayağımıza getiriyorlar. 🙂

bim-ps4-slim

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR