fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

BİM iPhone X satacak

Anasayfa
Mobil BİM iPhone X satacak

BİM Birleşik Mağazaları yakın dönemde yapılan PS4 satışından sonra görünen o ki satışlardan memnun kalmış görünüyor. Gıda ve içecek konusunda Türkiye’nin en uygun ürünlerinin satıldığı BİM mağazalarında yeni dönemde ise ilginin uygun fiyatlı teknoloji ürünlerinden yana olduğu görülüyor.

Bu hafta içerisinde birçok BİM mağazasında tarihin en pahalı ürününü satacak olan marka, iPhone X modelini 1100 TL indirim ile kullanıcılarla buluşturacak. 6099 TL fiyata sahip olan iPhone X modelini 4999 TL fiyat ile satışa sunacak olan BİM mağazalarının önlerinde kuyruklar oluşması bekleniyor.

Apple Türkiye Garantili

Cihazların 24 ay boyunca Apple Türkiye garantisi altında olacağı ve aktif olarak garanti konusunda sorun yaşanmayacak olduğu biliniyor. Kullanıcıların ellerini çabuk tutmaları durumunda 9 Mart yani BİM’in 10. Kuruluş yıl dönümünde iPhone X modeline 1100 TL indirimli fiyatla sahip olabilecekler. Bazı mağazalara stok gelmeyeceği tahmin edilirken, büyük ve cadde üzerinde olan birçok mağazada stok olabileceğini belirtelim.

Cihaza sahip olmak için sabahın erken saatlerinde en yakınınızda bulunan BİM marketlerinden birisine giderek, cihaz alacak olduğunuzu söylemeniz yeterli olacaktır. Cihazlar ortalık alanda değil kasiyerler tarafından belirli bir alanda saklanacak şekilde mağazalarda yerini alacak.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR