Bilgisayar Korsanları Game Of Thrones'un 7. Sezon Finalini Paylaştı! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Bilgisayar Korsanları Game Of Thrones’un 7. Sezon Finalini Paylaştı!

Anasayfa
Sinema Bilgisayar Korsanları Game Of Thrones’un 7. Sezon Finalini Paylaştı!
game-of-thrones-sezon-finali

HBO’dan 1.5 TB’lık veri çalan hack grubunun elinde Game Of Thrones 7. sezon finalininde olduğu ortaya çıktı. Ayrıca deep web üzerinde de 3 kişiye bilgileri sattığını belirten hack grubu, ellerindeki 6. dalga sızıntılarla birlikte HBO’nun sonunu getireceklerini belirtti. Artık dizi severlerin canının sıkılmaya başladığını söyleyelim. O hack grubunu kim bilir ellerine geçirseler ne yaparlar…

Hackerlar daha önce HBO’ya 6.5 milyon dolar karşılığında verileri sileceklerini açıklamıştı. Ancak HBO her ne kadar pazarlık yapmak istese de hack grubunun istediği parayı vermeyince grup bilgileri açıklayacaklarını söylemişti. Daha sonra ortaya çıkan bilgilere göre HBO, grubun medyanın ilgisini çekmek için bazı internet yayın organlarıyla görüşebileceğini ve bu yayın organlarının buna kulak asmaması gerektiğini belirtmişti. Lakin olan oldu!

Hack grubu Mashable ile elektronik posta aracılığıyla iletişim kurmuş ve görünüşe bakılırsa bir takım açıklamalar yapmış. Mashable’ın yayınladığı açıklamalara göre Mr.Smith isimli hack grubunun artık tamamiyle HBO’ya karşı tavır aldığı ortaya çıktı. Bu saatten sonra milyarlar havada uçuşsa hack grubu yapacağını yapacak demek bu.Belirli kişilere terabaytlarca bilgi satmalarına rağmen hala sızıntılara devam edeceklerini ifade eden korsanlar, HBO’ya bir ders vermek istediklerini belirttiler.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

2 0 0 0 0 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR