Kapat

Behzat Ç. Dizisi Tekrar Ekranlara Dönüyor!

Anasayfa
Sinema Behzat Ç. Dizisi Tekrar Ekranlara Dönüyor!
behzat-ç-tekrar-ekranlara-dönüyor

Sevilen serinin Behzat komiseri, Erdal Beşikçioğlu katıldığı bir sosyal sorumluluk projesinde Behzat Ç.’nin tekrar ekranlara döneceğini açıkladı.

Blu TV tarafından yapılan bir açıklamada Behzat Ç. dizisinin tekrar çekilerek İnternet’e özel bir dizi olarak geri geleceği gündeme oturmuş ve daha sonra açıklama yapan dizinin Behzat’ı Erdal Beşikçioğlu, Blu TV tarafından belirtilen cümleleri doğrulayıcı açıklamalar yapmıştı.

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde İlgi Otizim Derneği ile birlikte yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında konuşma gerçekleştiren Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. dizisinin tekrar geri döneceğini kendi ağzından açıkladı.

Erdal Beşikçioğlu dizinin tekrar yayın hayatına geçeceğini belirtirken yayın tarihi ve dizinin nerede yayınlanacağını belirtmekten de kaçındı ancak daha önce Blu TV kanadından gelen açıklamalarla birlikte Behzat Ç.’nin internete özel bir dizi olarak geri dönebileceğini yukarıda da belirttik. Erdal Beşikçioğlu’nun dizinin tekrar devam edeceğini açıklamasıyla birlikte Behzat Ç. dizisi çok yüksek bir ihtimalle Doğan Grubu’na ait Blu TV platformunda yayınlanacak. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim eğer Behzat Ç. dizisi Blu TV platformunda yayınlanmaya başlarsa Blu TV reyting rekorları kırabilir. Blu TV içinde tekrar bir şans niteliğinde olacaktır.

“Behzat Ç. Dizisi Tekrar Ekranlara Dönüyor!” üzerine 1 yorum

  1. Zeynep says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SPONSOR
SPONSOR