fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Beğendiği Arabayı Almak İstedi, Para Bulamayınca Müşterisi Olduğu Bankayı Hackledi

Anasayfa
Eğlence Beğendiği Arabayı Almak İstedi, Para Bulamayınca Müşterisi Olduğu Bankayı Hackledi
bankayı-hackleyen-genç

Herhangi bir işte çalışmayan fakat BMW ya da Range Rover marka arabaya binmek isteyen 24 yaşındaki genç, müşterisi olduğu bankayı hackledi.

İngiliz uyruklu James Ejankowski, adı açıklanmayan ve müşterisi olduğu bankanın sisteminde fark ettiği hatalı bir döngü sebebiyle bankadan ufak meblağlarla para çalmaya başladı.

Açığı kullanarak hesabına 100 bin sterlin (yaklaşık 450 bin TL) aktaran James Ejankowski, bu parayı 12 ay boyunca çektiği ufak paralarla biriktirdiğini söyledi. Kendisinin suç ortağını duyunca ise çok şaşıracaksınız. Kayınpederi.

Banka ise Ejankowski’den yalnızca 30 bin sterlini geri alabilmiş. Zira herhangi bir işte çalışmayan lakin lüks araba tutkunu genç, geri kalan tüm parayı sahip olmak istediği araba için harcamış.

Mahkemeye çıkarılan Ejankowski, bu parayı geri ödemeyemesi sebebiyle 16 aylık hapis cezasına çarptırılmış durumda. Daha önce de benzer bir olay sebebiyle (o zaman 1000 sterlin çekebilmiş) cezalandırılan gence önce sokağa çıkma yasağı verilmiş, ardından 200 saat ücretsiz kamu işinde görevlendirilmiş. Bizde buradan seslenmek istiyoruz. Bir araba için, araba değil ne olursa olsun değer miydi dostum?

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR