fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Babasının ‘Bakire olarak satmak’ İstemesiyle 4 Yıl Boyunca Hapsedilen Kız Oyun Sayesinde Kurtuldu

Anasayfa
Teknoloji Babasının ‘Bakire olarak satmak’ İstemesiyle 4 Yıl Boyunca Hapsedilen Kız Oyun Sayesinde Kurtuldu

17 yaşındaki Sırp asıllı genç kız, babasının kendisini ‘bakire olarak satmak’ istemesiyle 4 yıl boyunca hapsetmesinden cep telefonundaki oyun sayesinde kurtulmayı başardı.

İtalya’da yaşanan olayda 17 yaşındaki bir genç kız, babası tarafından 4 yıl önce Fransa’da yaşayan Sırp bir alıcıya ‘satıldı’. Potansiyel gelin olarak satışa çıkarılan kadın için İtalya’nın Floransa şehrine gelerek 4000 euro depozito ödeyen alıcının, geri kalanını da ‘teslimat’ sırasında ödemesi görüşüldü. Her iki taraf, polisin durumdan şüphelenmemesi için kadının 17 yaşına gelmesini bekledi.

Kızının deneyim kazanması için ev işlerine yardım etmesine ve ayda iki kere eve nelerin alınması gerektiğini öğrenmesi için de alışverişe çıkmasına izin veren babanın kızına sunduğu tek lüks ise içinde sim kartı olmayan bir telefon imiş. Genç kadın, şans eseri internete erişebildiği oyunun chat bölümünden kurtarılması için yardım istemiş.

Polise verdiği ilk ifadede oyunda ilerlemesinin ardından chat bölümünün açıldığını ve birçok denemesinin ardından bir oyuncunun kendisini ciddiye aldığını söyleyen kadın, adını ve adresini ilettiği oyuncunun bu bilgileri güvenlik ekiplerine ilettiğini belirtti. İhbarın ardından komşularının da verdiği bilgilere dayanılarak genç kadına ulaşıldığı kaydedildi.

Telefonundaki oyun sayesinde kurtulan genç kadın, polis tarafından koruma altına alındı. Babası ise insan kaçırma ve çocuk istismarı suçlamalarıyla mahkemeye çıkarılmak üzere cezaevinde bekletiliyor.

Kaynak: webtekno.com

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR