Artık Telefonlarınız Daha Kısa sürede Şarj Olacak - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Artık Telefonlarınız Daha Kısa sürede Şarj Olacak

Anasayfa
Teknoloji Artık Telefonlarınız Daha Kısa sürede Şarj Olacak

Artık Telefonlarınız Daha Kısa sürede Şarj Olacak !!

Bü tün gün ellerimizden düşürmediğimiz telefonlarımız tabletlerimizdir,  herkes bunu gayet iyi bilmekte hata telefonlar ile ilgili bir çok haber ve duyum biliniyor, telefonsuz yola çıkamayanlar, okula gittiğinde kitapların arasında ellerinden telefonu düşürmeyenler cafede piriz yanından oturanlar, yurtlarda pansiyonlarda priz kavgasına düşenler, ceplerinde her yerde uzun kablolu şarj aleti gezdirenler veya ağır powerbank taşıyanlar sizler için oldukça mutlu edici kısa süreli bir gelecekte çok güzel haberler var konuyu okuyun deriz..

University of CentralFlorida’da görev yapan bilim adamlarının geliştirmiş olduğu şarj ile ömrü kısalmayanyepyeni bir kapasitör geliştirdi, yani her kesin anlayacağı üzere şarj sorunu ortadan kalkacaktır.

Bu Pil STANDART PİLLERDEN 20 KAT DAHA UZUN SÜRE DAYANIYOR !!!

Bu küçük pil sayesinde diğer pillerden 20 kat daha dayanıklı daha uzun ömürlü dayanabilir, daha hızlı şarj sistemi sunan yeni batarya meselesinde açıklamalarda Nitin Choudhary, ”mobil cihazınızı birkaç saniye içerisinde şarj edebileceksiniz ve bir sonraki haftaya kadar şarja ihtiyaç duyamayacaksınız” duyum alınmıştır. şimdilik patent başvurusunda bulunulacak ve patent alındığında ise uygulamalara başlanacaktır.Ve bunun sonucunda prizler biraz daha rahat olacaktır herkes için Allah Hayırlı uğurlu etsin.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR