Kapat

Aracını Park Etmek İsterken 17 Arabaya Çarpan Adam! (Dünya Rekoru)

Anasayfa
Eğlence Aracını Park Etmek İsterken 17 Arabaya Çarpan Adam! (Dünya Rekoru)
araba-park-ederken-17-arabaya-çarptı

Florida’da sarhoş olduğu düşünülen bir adam, bir apartmanın otoparkında 17 arabaya çarptı. Adam, şu an hapishanede tutuluyor.

25 yaşındaki bir adam, bir apartmanın otoparkına girerek hedef aldığı 17 otomobile çarparak çok ciddi maddi zarara yol açtı. Bu zamana kadar bir otoparkta yaratılan en büyük zararlardan birini oluşturan Tony Futch isimli saldırgan, garaja girmek için iki ayrı güvenlik kapısına çarparak açıyor ve ardından teker teker tüm arabalara maddi hasar verecek şekilde çarpıyor. 17 arabaya çarpmasına neden olacak ne kadar alkol aldığını biz bile tahmin edemiyoruz.

Olayın yaşanmasının ardından Osceola Hapishanesi’ne yerleştirilen Futch, “aracını park etmeye çalıştığını” belirtti. Yerel haberlere çıkan bu olay Futch’ın dediği gibi “park etme” olayı mı, yoksa bunun dışında başka bir olay mı var bilinmiyor. İlk edinilen bilgilere göre Futch’ın sarhoş olduğu gözlemlenmiş.

Hasar henüz belirlenmedi lakin olaya bakılacak olursa kimsenin zarar görmemiş olması derin bir oh çektiriyor. Futch, eylemini gerçekleştirirken altında 2003 model Chevy Blazer model araç vardı. Araç, iki farklı kapıya çarpıp üstüne 17 arabaya çarpmasına rağmen son derece sağlam görünüyordu. Arabaya sen neymişsin be mübarek demekten başka bir şey denemez.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 1 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR