Apple'ın yeni cihazları alınır mı? - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Apple’ın yeni cihazları alınır mı?

Anasayfa
Teknoloji Apple’ın yeni cihazları alınır mı?
suya dayanıklı iphone

Apple’ın yeni cihazlarının ne kadar başarılı olduğu konusunda henüz daha bir bilgi yok. Cihazlar tanıtılmış olmasına rağmen, cihazların teknik özellikleri ve görselleri dışında bir bilginin olmaması ise ”fiyatlarının çok yüksek olması beklenenleri karşılayacak mı?” sorularını beraberinde getiriyor. Kullanıcılarına büyük sürprizler yaparak cihazların fiyatlarında indirimler uygulayan Apple, bu adımı ile birlikte daha fazla kullanıcı kazanacak iken, bununla da sınırlı kalmayarak cihazlarının Apple Store’da ne kadar fiyat ile satılacak olduğunu da açıkladı.

Apple Türkiye’de satışları artacak

Apple’ın Türkiye şubesinin satışlarının artmaması için bir engel bulunmaması ve Türk kullanıcıların en fazla güvendiği marka ve beğendiği markanın bu alanda Apple olmasından kaynaklı olarak markanın yeni cihazları Türkiye’de her seferinden daha fazla satmaya devam edecektir. Satışların ne kadar sürede başlayacak olduğu konusu ise son derece muamma ve son derece merak konusu. Apple cihazlarının satışa sunulması ile birlikte diğer cihazların fiyatlarında ise değişim olmayacak. (iPhone X ve üzeri modeller ile Mac modellerinde en ufak bir değişim yok)

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR