Apple'ın şeffaf kılıfı 299 TL'den satışa sunuldu! - DC-Tekno
Kapat

Apple’ın şeffaf kılıfı 299 TL’den satışa sunuldu!

Anasayfa
Mobil Apple’ın şeffaf kılıfı 299 TL’den satışa sunuldu!

Apple yeni akıllı cep telefonları için kendi resmi sitesinden akıllı cep telefonu kılıflarını satışa sundu. Yeni satışa sunulan iPhone XR modeli için tamamen şeffaf ve Apple üretimi olan kılıf, kullanıcılara iyi bir hissiyat sunuyor ve sararma konusunda diğer rakip üreticilere göre çok daha iyi bir kılıf olarak lanse ediliyor. Ancak kılıfın Türkiye’de Apple’da satış fiyatını görmek ise hayal kırıklığına  uğratıyor.

299 TL fiyatla satışa sunulmuş olan iPhone XR şeffaf kılıfının ne kadar dayanıklı olduğu veya ne kadar insan tarafından tercih edilebilecek olduğu konusu henüz muamma. Ancak Türkiye’de Apple kullanıcılarının cihazların fiyatları 7.000 TL üzeri de olsa bu kadar pahalı ve şeffaf olan bir kılıfı neredeyse 60 dolar kadar yüksek bir fiyatla satın almaları beklenmiyor.

iPhone XR modeli için farklı kılıfların üretilip üretilmeyecek olduğu ve kılıf fiyatlarının Apple tarafından düşürülüp düşürülmeyecek olduğunu bekleyen Apple kullanıcıları, cihaz fiyatlarının yüksek olmasını dolar kuru dolayısı ile normal karşılarken, iPhone XR şeffaf kılıfının 299 TL olmasını nasıl karşılayacak merak konusu.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR