Kapat

Apple’dan Ucuz Telefon Hamlesi

Anasayfa
Mobil Apple’dan Ucuz Telefon Hamlesi

Apple, dünyanın en büyük teknoloji üreticisi konumunda bulunmasının avantajı ve kullanıcıların şirketin cihazlarına yoğun ilgi göstermesi ile birlikte sürekli olarak gücüne güç katıyor. Apple tarafından her atılan yeni adım ve adımlar ile birlikte şirketin ciddi oranda rekor kar elde ettiği bilinirken, iPhone X modelinin yüksek fiyatından dolayı ise kullanıcıların az talep gösterdiği belirtiliyor.

Apple hakkında eğer iddialar doğru çıkar ise şirket yeni dönemde 4 farklı iPhone modeli tanıtacak ve bu modeller çentikli ekrana sahip olan ve çentikli ekrana sahip olmayan LCD ve OLED ayrımı yapılan modeller olacak.

Nasıl ve Ne Zaman Üretileceği Bilinmiyor

Cihazların ne zaman ve ne kadar fiyatla üretilecek olduğuna dair bilgi maalesef bulunmuyor. Bir iddiadan ibaret olan bu bilgilerin gelecek aylarda daha fazla etkisini ortaya koyması bekleniyor. Apple iPhone X ve iPhone 9 Plus benzeri modellerin bu sene içerisinde tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak yeni üretilecek olan modellerin farklı farklı tasarımlar ve fiyatlandırmalarda olması yeni dönemde birçok Apple cihaz görebileceğimizin simgesi.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR