Apple'dan ucuz MacBook Air gelebilir - DC-Tekno
Kapat

Apple’dan ucuz MacBook Air gelebilir

Anasayfa
Teknoloji Apple’dan ucuz MacBook Air gelebilir

Bu yıl içerisinde eğer iddialar doğru ise dünya devi Apple’ın uygun fiyatlı MacBook Air 2018 modelini tanıtabilecek olduğu iddia edildi. Bilgisayar satışlarını daha fazla arttırmak ve dünyada Windows işletim sisteminin kullanım oranlarını azaltmak adına uygun fiyatlı MacBook Air modeline yöneleceği iddia edilen şirket ise konu hakkında açıklama yapmadı.

Kullanıcılara hali hazırda Türkiye’de ortalama en ucuz MacBook Air modelini 4599 TL fiyat civarında sunan Apple Türkiye’nin, yeni modeli 3500 TL seviyesine kadar indirebilecek olduğu tahmin ediliyor. Henüz daha uygun fiyatlı MacBook Air modelinde nasıl özellikler olacağı bilinmezken, cihazın ekran çözünürlüğünün düşürülmesi, işlemci ve RAM konusunda biraz daha gelişmiş teknolojiler ile daha düşük donanım kullanılacağı tahmin ediliyor.

Apple Uygun Fiyatlı Cihazlar Üretiyor

Apple, daha önce iPhone SE ve benzeri modeller ile düşük bütçeye sahip olan müşterilere uygun cihazlar üretebileceğini kanıtlamıştı. Kullanıcılara 13 inç ekran boyutuna sahip olan ucuz fiyatlı MacBook üretebilecek kapasitede olan şirketin eğer uygun fiyatlı MacBook Air üretmesi durumunda alıcısının çok fazla olacağı şimdiden söylenebilir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR