fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Apple, Yeni Kablosuz Klavyesini Tanıttı!

Anasayfa
Teknoloji Apple, Yeni Kablosuz Klavyesini Tanıttı!
apple-kablosuz-klavye

Çok kısa bir süre önce Apple’ın kablosuz Magic klavyelerine yeni bir üye daha eklendi. Bundan önce sayısal tuş takımının bulunduğu bir Apple klavyesi isteseydiniz, mecburen kablolu bir klavye tercih edecektiniz. Ancak dün WWDC 2017 etkinliğinde Apple tarafından yeni bir klavye duyuruldu. Ayrıca klavye hem sayısal tuş barındırıyor hemde kablosuz olarak karşımıza geliyor.

magic-keyboard

Beyaz renk tasarımı ile son derece mükemmel gözüken Magic Keyboard adlı klavye, Apple’ın web sayfasında 129 dolardan satışa sunuldu. Apple Türkiye’de Türkçe Q ve Türkçe F seçeneklerinin de olduğu 5 farklı dilde satışa sunulan ürünün Türkiye fiyatı 599 TL. Yok artık, klavye alıyoruz ev tutmuyoruz! Diyenleri duyuyorum fakat Apple hem kablosuz hemde sayısal tuş bulunduran klavye isteyenler için “biraz” pahalı ama hoş bir klavye duyurdu.

Tasarımı son derece mükemmel olan klavye Magic Keyboard, şarj edilebilir pilden güç alırken tek bir pille yaklaşık 1 aylık kullanım ömrü sunuyor. Kablolu modeli ile arasında ki farkın sadece kablo olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Ayrıca oyun severler için önerilen bir klavye değil. Zira “mekanik” özellikleri de yok. Daha çok günlük internet kullanımı ve yazı yazan kullanıcılara hitap eden klavye Magic Keyboard’ın teknik özelliklerini aşağıdan bulabilirsiniz.

  • Yükseklik: 0,41 – 1,09 cm
  • Genişlik: 41,87 cm
  • Derinlik: 11,49 cm
  • Ağırlık: 0,39 kg
  • Çoklu Ortam tuşları
  • Bağlantı çeşitleri: Bluetooth, Lightning bağlantı noktası ve Wireless
  • Sistem Gereksinimleri: macOS 10.12.4 ve üzeri, iOS 10.3 ve üzeri

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR