fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Apple Park’ta Geri Adım Atıldı

Anasayfa
Teknoloji Apple Park’ta Geri Adım Atıldı

Apple’ın Amerika’da özel olarak tasarladığı ve dünyanın en büyük oval binası olduğu bilinen Apple Park ile ilgili son zamanlarda çalışanlar problemler yaşıyor. Yüzlerce çalışanın bulunduğu Apple Park içerisinde her gün çalışanların cam duvarlardan ötürü sorun yaşadıkları biliniyor.

Ortaya çıkan bu sorunu kendilerince çözmeye çalışan ve cam duvarlara ”not” kağıtları yapıştırarak olası kazaları engellemek isteyen çalışanların bu kararı Apple Park yönetimi tarafında ”estetiğe uygun değil” diyerek kaldırılması karar aldırılmıştı. Bunun ardından yöneticilerin harekete geçtikleri ve bundan sonraki süreçte çalışanlar için belirli alanlara uyarı levhalarının asılacak olduğunu açıkladı.

3 Kişi Yaralandı

Kırılmaz ve tamamen camdan yapılan binada bugüne kadar cam duvarları görmeyerek kaza yaşayan 3 çalışanın olduğu açıklandı. 3 çalışanın durumunun kötü olmadığı öğrenilirken, olası kazaları engellemenin yolunun ancak uyarı levhaları ile mümkün olabileceği belirtildi.

Apple Park yönetiminin aldığı bu karar çalışanlar tarafından memnuniyet ile karşılanacak olurken, olası kazaların önüne geçilmesini sağlayacak olan en büyük etkenlerden birisi olarak değerlendiriliyor. Başta giriş kapıları olmak üzere orta bölmelerde bulunan kapıların çalışanların en fazla sorun yaşadıkları bölümler olduğu, buralara özel ilgi gösterileceğinin tahmin ediliyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR