Apple Ödemeleri Artık Turkcell Faturaya Ek Yapılabilecek - DC-Tekno tablanca.com - tablanca Kaynaklar ve Bilgiler.
Kapat

Apple Ödemeleri Artık Turkcell Faturaya Ek Yapılabilecek

Anasayfa
Teknoloji Apple Ödemeleri Artık Turkcell Faturaya Ek Yapılabilecek
app-store

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatör şirketi Turkcell, müşterilerine dijital kullanım ödemelerinde kolaylık sağladığı uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. Artık Turkcell müşterileri, Apple cihazlarından satın aldıkları App Store, Apple Music ve iTunes içerikleri ve abonelikleriyle ilgili ödemelerini Turkcell faturasına ek yapabilecekler.

Turkcell müşterileri, Apple cihazlarından satın aldıkları App Store, Apple Music ve iTunes içeriklerini ve aboneliklerini 26 Mayıs 2017 tarihinden itibaren (bugünden itibaren), Turkcell faturası aracılığıyla ödeyebiliyorlar. Apple’ın Türkiye’de ilk kez Turkcell’le uygulamaya başladığı güvenli ve çok yönlü bu ödeme yöntemiyle Türkiye genelinde artan dijital eğlence ihtiyacının daha rahat karşılanacağı umuluyor.

Turkcell faturasıyla ödeme yapmak için gereken kayıt işlemi sadece birkaç adımdan ibaret. İlk olarak yeni veya mevcut bir Apple ID’ye sahip Turkcell müşterilerinin iPhone, iPad, iPod touch ve Mac cihazlarından veya PC’lerindeki iTunes uygulamasından App Store, Apple Music ve iTunes’daki hesap ayarlarında ödeme yöntemi olarak “mobil ödeme” opsiyonunu seçmeleri gerekiyor.

Ödeme yöntemi olarak “Mobil ödeme” kısmı seçildikten sonra, müşterinin Apple ID’si ile yapılacak tüm satın alma işlemleri otomatik olarak iletişim operatörünün aylık faturasına ekleniyor ya da müşterinin ön ödemeli hesabından düşülüyor. Böylece müşterilerin bu tarz işlemleri yaparken kredi kartı kullanmak zorunluluğu da ortadan kalkmış oluyor. Buda güveni son derece arttırıyor.

Turkcell Faturasıyla 2 Kat Güvenli Ödeme

Turkcell faturasıyla yeni ödeme seçeneği, Apple TV ve Apple Watch dahil olmak üzere tüm Apple cihazlarından tek dokunuşla, kolay ödeme imkanı sağlıyor. Bu ödeme yöntemiyle uygulama, müzik, film ve TV programlarının yanı sıra Apple Music abonelikleri ve iCloud depolama alanı da satın alma imkanı getirdi. Müşterilerin hiçbir kişisel bilgisinin üçüncü taraflarla paylaşılmadığı Turkcell faturasıyla ödeme yöntemi, hem basit hem de kredi kartına göre 2 kat güvenli kurulum ve kullanım imkanı veriyor.

turkcell-faturaya-ek-ödeme

apple-turkcell-faturaya-ek-ödeme

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR