Apple Music Rekor Kırıyor - DC-Tekno
Kapat

Apple Music Rekor Kırıyor

Anasayfa
Teknoloji Apple Music Rekor Kırıyor
apple-music-vs-spotify-min

Apple Music uygulamasını bir süre önce kullanıma sunan Apple, bu sayede kullanıcılarına çok daha yeni bir uygulama sunmaya başlamış ve kullanıcılardan da olumlu olarak geri dönüşler almıştı.

Apple’ın bu adımı sayesinde Spotify ve diğer müzik uygulamaları büyük bir telaş içerisine girmiş ve ne zaman tam anlamı ile Apple’ın müzik sektöründe kendileri ile yarışabilecek konuma gelecek olduğunu araştırmaya başlamışlar ve araştırmalarını sürdürmüşlerdi.

Görünen o ki Apple aradan geçen birkaç sene zarfında çok fazla kullanıcı kazandı ve daha iyi müzikler sunması, daha kaliteli bir arayüz sunmasının da etkisi ile Spotify’i arkasında bıraktı.

Apple Music %5 Büyüyor

Yapılan araştırmalar Apple Music uygulamasının her ay %5 oranında büyürken Spotify uygulamasının ise %2 oranında büyüme gösterdiği yönünde. Gelecek birkaç yıl içerisinde Apple Music uygulamasının Spotify uygulamasına oranla çok daha fazla kullanıcı sayısına ve daha fazla aktif müziğe sahip olması beklentisi mevcut. Apple tarafının nasıl adımlar atacak olduğu ise bilinmezliğini koruyan büyük sırlardan birisi. Spotify benzer şekilde kendisini güçlendirmek adına önlemler alacaktır.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR