fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Apple iPhone X Satışlarından Memnun Olabilir

Anasayfa
Mobil Apple iPhone X Satışlarından Memnun Olabilir

Apple’ın iPhone X satışlarından memnun olup olmadığı ile ilgili ciddi kriz yaşanıyor. Apple iPhone X modelinin satışlarından pek fazla memnun olmadığı görülürken, şirketin 2 defa üretimi biraz daha düşürdüğü ortaya çıkmıştı. Yüksek fiyat, yüksek teknoloji bir akıllı telefon sunması ile birlikte rekor kırmaya doğru ilerliyor.

Başarılı satışlar yapmasına rağmen istediği sonuçlara hala daha tam anlamı ile ulaşamayan Apple, şimdilerde ise yeni Apple iPhone modelleri üzerinde çalışmalara başlamış durumda. Şirket yeni cihazlarını üretmek için mühendisleri ve tasarım mühendisleri ile birlikte hazırlıkları tamamlamaya devam ediyor.

Dünya Devi Durmadan Çalışmakta

Apple tüm teknoloji devlerine oranla daha başarılı, daha iyi ve üst düzeyde çalışarak tüm dünyaya teknoloji yaymaya devam eden tek şirket konumunda. Samsung gibi çok fazla alanda üretim yapmayan ve tek alanda başarı elde eden Apple, bu sayede ”dünyanın en iyisi” olmuş durumda. Gelecek süreçte çok daha fazla üretim yapması gereken teknoloji üreticisinin bu üretim bandının hızını arttırmak adına tüm dünyadaki fabrikalara bilgiler gönderdiği iddia ediliyor.

19 yaşındayım, çocukluğumdan bu yana hep teknolojik ürünlere ve akıllı telefonlara ilgi duyardım, şimdi ise kendimi teknoloji haberlerini paylaşan bir üniversite öğrencisi olarak bulmuş durumdayım.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR