fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Apple iPhone X Kullanıcıları Sahte Yorumlara Tepkili

Anasayfa
Mobil Apple iPhone X Kullanıcıları Sahte Yorumlara Tepkili

Yabancı bir internet sitesi üzerinde yapılan habere göre Apple iPhone X kullanıcılarının son dönemde bazı ülkelerde ki bu ülkeler arasında Türkiye başta geliyor, Apple iPhone X modeline fiyatından dolayı özellikle sahip olamayan Samsung kullanıcılarının tepki göstermesinden dolayı bu tür sahte yorumlara tepkili oldukları bilgisi paylaşıldı.

Kullanıcılar, son dönemde yaşanan bu durumun etkilerinin başta internet üzerinde yaşandığını, ancak bazı teknoloji mağazalarında da Samsung ve diğer markalara karşı daha ucuz fiyatlı cihazlara sahip olunabilme şansı yüzünden kullanıcıların Apple’a olumlu bakmalarına rağmen olumsuz yorumlar yaptıkları bilgisi paylaşıldı.

Apple Rekor Kırıyor, Samsung İlerliyor

Apple iPhone X modeli ile birlikte kar elde etmek konusunda rekor üzerine rekor kıran dünya teknoloji devi, Samsung’a karşı büyük bir üstünlük sağlıyor. Cihazın dünyanın en iyi cihazı seçilmesi bir yana dursun, bazı Samsung kullanıcılarının cihaz hakkında kullanmadan olumsuz sahte yorumlar dolayısı ile cihazı sürü psikolojisi adı altında kötü göstermeye gayretlerinin ise yetersiz ve sönük kalmaya devam edecek olduğu şimdiden kendisini göstermekte.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 1 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR