Apple’ ın arabası, iCAR, Çıkış Tarihi, Özellikleri ve Resimleri - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Apple’ ın arabası, iCAR, Çıkış Tarihi, Özellikleri ve Resimleri

Anasayfa
Teknoloji Apple’ ın arabası, iCAR, Çıkış Tarihi, Özellikleri ve Resimleri

Apple’ ın arabası, iCAR, Çıkış Tarihi, Özellikleri ve Resimleri

Dünyanın en güvenilir teknoloji kulislerindeki söylentilerde gösteriyor ki; Apple Teslaya rakip olacak elektrikli aracı iCAR’ ı geliştirmeye devam ediyor.

Yine teknoloji kulislerinde gezen bilgilere göre iCAR projesinde BlackBerry mühendisleride büyük gizlilikle çalışmakta.

Bu kadar güçlü iki firmanın mühendislerinin ortaya çıkaracağı araçta oldukça gelişmiş bir Otonom sürüş sistemininde yer alacağı bilgisi, tüm dünyayı ortaya çıkacak teknoloji harikasını heyecanla beklemeye sürüklüyor.

Kod adı Titan olan iCAR projesinde “Wall Street Journal” haberine göre yüzlerce Apple çalışanı görevlendirilmiş durumda.

Sorulan sorulara net cevap vermeyen Apple Ceo’ su Tim Cook, Apple şirketinin geliştirmekte olduğu üstün kontrol özelliklerine sahip bir elektrikli araç olmadığını ima eden bilmece gibi cevaplar verirken, satır aralarından, bugün için açıklanması uygun görülmeyen ARGE çalışmalarına dair mesajlar alınabiliyordu.

Apple şirketinin Kanada’ nın Ottawa banliyösünde açtığı ofiste iki düzine kadar Blackberry’ nin Dünyanın önde gelen Otomotiv yazılım sağlayıcısı mühendislerini istihdam ettiğide gelen bilgiler arasında.

Apple Lüks Otomobil Üreticisi McLaren’ ı Satın Almak İstiyor.

Financial Times da çıkan bir habere göre; Apple iCAR projesini geliştirmek amacıyla lüks süper araba yapımcısı McLaren’ ıda satın alma niyetinde.

Apple’ ın kendi kendine sürüş özelliklerine sahip bir süper araba geliştirme niyetinde olduğunu, bir araya getirmiş olduğu Teknolojinin önde gelen yazılım ve mekanik dehalarıda kanıtlıyor.

Teslayla girdiği yarışta çok sayıda eski Tesla çalışanını’ da bünyesine kattığı uzun zamandır bilinen bir gerçekti.

Söylentilere göre seri üretime geçildiğinde Apple’ ın yılda yarım milyon iCAR satmayı planladığı belirtiliyor.

ARGE ye yapılan harcamlardaki artışlarda Apple’ ın telefon yada bilgisayar dışında daha büyük bir geliştirmenin peşinde olduğunu kanıtlıyor. Son dört yılda 10 milyar dolar arge harcaması yapan Apple’ ın ortaya çıkaracağı ürün tüm teknoloji çevrelerince büyük bir merak konusu.

Bu kadar muhteşem bir kadro ve beyin takımından ortaya çıkacak ürünü merak etmemekte imkansız tabii ki.

Apple araba ile ilgili tüm domain varyasyonları 2015 te satın alındı.

apple.car , apple.cars ve apple.auto vb. birçok domain 2015 Aralık ayında Apple’ ın ilgili birimi tarafından reglenmiş görünüyor.

Wall Street Journal, son araştırma haberlerine göre Apple’ ın iCAR projesini 2019 yılında duyurması kuvvetle muhtemel.

 

 

Apple’ın arabası ve çıkacak arabalarının görselleri çok yakında resim galerimizde !!!

Apple’ın arabası çıkış tarhi,

 Apple’ın arabası Çıkış Tarihi,

Apple’ın araba Özellikleri,

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR