Kapat

Apple HomePod 11.3 Güncellemesi Yayınlandı

Anasayfa
Teknoloji Apple HomePod 11.3 Güncellemesi Yayınlandı

Apple, bugün öğlen saatlerinde Apple HomePod cihazı için yeni güncelleme yayınladı. Fiyatı ile dikkat çeken ve İngilizce olarak kullanıma imkan sunan cihaz ile birlikte kullanıcılar büyük rahatlık yaşarken, son dönemde cihaza olan ilgi ise sürekli olarak artıyor ve büyüyor. Apple ise bu ilgi dolayısı ile cihazlarının reklamını yaptığı açıklamalar ve yayınladığı güncellemeler ile yapmayı başarıyor.

Yeni dönemde cihaz üzerindeki hataları gidermek ve iOS 11.3 güncellemesinin özelliklerini HomePod modeline eklemek isteyen Apple’ın yeni yayınlanan güncellemesinin boyutu 2.36 GB olarak belirlenmiş durumda.

Sürekli Kullanıcı Kazanıyor

Yeni cihazları ile birlikte sürekli olarak kullanıcı kazanan Apple’ın bu konuda attığı adımlar ve sürekli güncellemeler yayınlayarak kullanıcılarının her daim yanında olduğunu hissettirmesi markanın daha fazla algısının yükselmesini ve kullanıcılar tarafından beğenilmesini sağlıyor. Apple, benzer şekilde yeni cihazlarında da aynı şekilde güncellemeleri verirken daha fazla yeni özellikler ve daha hızlı ürünler sunmayı hedefliyor. Bu konuda dünya markası olan Apple‘ın son güncellemesinde HomePod modellerinde ciddi oranda kararlılık artışı sağladığını belirtelim.

28 yaşında olan Rojda, uzun yıllardan beridir teknoloji hayatı ile iç içe yaşıyor.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR