fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Apple, Face ID İle Dikkat Çekiyor

Anasayfa
Mobil Apple, Face ID İle Dikkat Çekiyor

iPhone X modelinin reklam filmleri sürekli olarak yayınlanıyor ve Apple dikkatleri cihazın üzerine çekiyor. Apple, son dönemde yayınladığı reklam filmleri arasında son yayınladığı reklam filminde cihazın hünerlerine yoğunluk getirirken, Face ID özelliği bu alanda en fazla dikkat çeken özellik oluyor.

Apple tarafının güncellemeler ile henüz daha yeni model olan ve dünyada daha yeni yeni satışlarının başladığı iPhone X modelinde bulunan bildirim kutucuğu hatasını gidermemesi ise tepkilerin odağında. iOS 11 işletim sisteminin bir hatası olarak bilinen ve iPhone X kullanıcılarını da etkileyen hatanın ardı ardına gelen mesajlarda sorunlar yaşattığı ve mesajı bildirim kutucuğu içerisinde göstermediği görülüyor.

Apple Önlemler Aldı

Apple tarafından iPhone X iOS 11 reklamında bu hata giderilmiş değil. ABD’li Apple mühendislerinin ise bu konu üzerinde çalıştığı ve yazılım güncellemesinin gelecek haftaya kadar iPhone X modeli sahipleri için yayınlanması bekleniyor. Elbette Apple mühendislerinin Türkiye’de dahil olmak üzere tüm ülkeler için yayınlayacağı iOS 11.3 güncellemesinde ekstra bazı değişiklikleri devreye sokacak olduğu ve özelliklerin dikkat çekici oranda artabilecek olduğu belirtiliyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR