Apple AirPower Ne Zaman Satılacak? - DC-Tekno
Kapat

Apple AirPower Ne Zaman Satılacak?

Anasayfa
Donanım Apple AirPower Ne Zaman Satılacak?

Apple’ın yeni nesil kablosuz şarj cihazı olan Apple AirPower ile ilgili olarak yeni gelişmeler yaşanıyor. Apple tarafından yayınlanan haberlerde şirketin bu yıl içerisinde Apple AirPower modelini satışa sunmayı planladığı ve kullanıcıların Apple cihazlarını tek bir cihaz üzerinden şarj etmelerinin sağlanacak olduğu açıklanmıştı.

Apple’ın bu açıklaması ile birlikte kullanıcılar cihazın hangi tarihte satışa sunulacak olduğunu soruyordu. Güvenilir bazı sızıntı kaynakları Apple AirPower model şarj cihazının en geç Nisan ayında Apple Store mağazalarında satışa sunulacak olduğunu ve cihazın tüketiciler tarafından satın alınabilecek olduğunu belirtti.

Apple’ın Fiyatı Açıklaması Bekleniyor

Apple tarafından 2 hafta sonrasında cihazın satışa sunulması ile birlikte cihazın fiyatının açıklanması bekleniyor. Türkiye’de yüksek fiyata sahip olacak olduğu tahmin edilen cihaz ile ilgili olarak ortaya atılan iddialara göre cihazın 700 TL bandında olabilecek olduğu, ancak bunun düşük bir ihtimal olduğu iddia edilmekte. Kullanıcıların ise cihazı rahatlık ve kolaylık dolayısı ile tercih edecekleri düşünülmekte. Cihaz hakkında kaç dakika içerisinde ne kadarlık şarj verimi sağlayacak olduğu gibi detayları önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR