fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Android P çağrı engelleme özelliklerinde ”çığır” açabilir!

Anasayfa
Mobil Android P çağrı engelleme özelliklerinde ”çığır” açabilir!

Android işletim sisteminin gelecek yeni sürümünde birçok yeni özelliğin kullanıcılara sunulması tahmin ediliyor. Beklentiler gelişmiş özelliklere ek olarak yeni eklenen özellikler yönünde olurken, eğer iddialar doğru çıkar ise Android P (9.0) ile birlikte çağrı engelleme konusu adeta çağ atlayacak.

Şirketin yeni dönemde atacak olduğu adımlar, son dönemde reklam ve spam olarak gelen çağrıların sürekli olarak Play Store üzerinden uygulamalar indirilerek engellenmeye çalışılması dikkatini çekiyor gibi görünüyor.

Otomatik Engelleme Özelliği Sunulacak

Android P (9.0) ile birlikte otomatik olarak engelleme özelliği sunulacak. Bu özellik ile gelen aramanın isimsiz olması, spam olması veya gizli numaradan gelmesi durumunda kullanıcının isteği dahilinde ayarlanacak otomatik ayarlar seçeneğine göre Android sistemi bunu kendisi otomatik olarak engelleyebilecek. Özellikler hakkında henüz daha tam olarak bilgi bulunmadığı ve kesin olarak gelip gelmeyecek olduğu bilinmezken, Sony başta olmak üzere tüm diğer markaların bu tür özellikleri destekleyeceği tahmin ediliyor.

Aktif olarak kullanıcılar şu aşamada Android 7.0‘da kendileri istedikleri numarayı manual olarak kalıcı bir şekilde engelleyebiliyorlar.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR