fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Android Oreo 8.0 Güncellemesi İle İlgili Samsung’tan Açıklama

Anasayfa
Mobil Android Oreo 8.0 Güncellemesi İle İlgili Samsung’tan Açıklama

Samsung Galaxy S9 modelini satışa sunmasının ardından dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Yeni dönemde Galaxy S8 modelleri için Android Oreo 8.0 güncellemesini yayınlayan şirket Galaxy Note 8 kullanıcılarını ise unutmuştu. Bununla ilgili olarak Samsung Türkiye’den açıklama bekleyen kullanıcılar, güncellemenin en zaman yayınlanacak olduğunu sormaya başlamıştı.

Samsung Türkiye, yazılı olarak yaptığı açıklamada Galaxy Note 8 kullanıcılarının Android Oreo 8.0 güncellemesine Mart ayının 30. gününde sahip olacaklarını, tüm Türkiye’de güncellemenin 30 Mart itibari ile kullanıcılara sunulacak olduğunu açıkladı.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge İçin Yayınlanacak

Samsung Türkiye, Android Oreo 8.0 güncellemesinin Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için ise 13 Nisan tarihinde yayınlanacak olduğunu açıkladı. Güncelleme ile ilgili detaylara dair bilgi vermeyen şirket, Galaxy A3 (2017), Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A7 (2017) modelleri için ise Mayıs ayının 25. günü Android Oreo 8.0 güncellemesine sahip olabilecek olduklarını açıkladı. Samsung Türkiye’yi 25 Mayıs tarihine kadar yazılım güncellemesi ile geçecek günler bekliyor.

Kullanıcıların ise güncellemeler ile nelerin değişecek olduklarını fazlası ile merak ettikleri, ancak bu konuda cihaza göre değişimlerin olmasının muhtemel olduğu belirtiliyor.

Henüz 26 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir teknoloji üzerine yoğun ilgi duyuyorum ve Adnan Menderes Üniversitesi gazetecilik bölümü mezunuyum.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR