Android O’da Telefonlar İki Kat Hızlı Çalışacak! - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Android O’da Telefonlar İki Kat Hızlı Çalışacak!

Anasayfa
Teknoloji Android O’da Telefonlar İki Kat Hızlı Çalışacak!
Android-O-telefonları-2-kat-hızlandıracak

Google, Andorid O için fazlasıyla iddialı şeyler söyledi. Telefonlar tam iki kat daha hızlı yeniden başlatma süresine kavuşacak ve uygulamalar da 2 kat hızlı çalışacak. İşte detaylar…

Google’ın I/O 2017 etkinliği sırasında adını da açıklamasını beklediğimiz Android O sürümü, inanılmaz geliştirmelerle akıllı telefonlarımızı adeta jet yapmaya geliyor. Çoğu kullanıcı için telefonları yeniden başlatmak bir anlam ifade etmeyebilir. Ancak ön yükleme yaptığınız bir cihazda, arka plandaki uygulamalar kapanıyor ve RAM kullanımı azalıyor. Dolayısı ile ister istemez cihazınızın verimliliği, hızlılığı siz fark etmeseniz bile artıyor.

android-o-2-kat-hız

Android O ile beraber yeniden başlatma sürelerinin Android 7.0 Nougat’a göre net bir şekilde iki kat artacağını dile getirdiler.

Uygulamalarda 2 Kat Hızlanacak!

Aynı şekilde Google, Android O ile uygulamaların da önemli ölçüde hızlandırılması gerektiğinin farkında. Şirket, özellikle Google E-Tablolar gibi cihazı bunaltan uygulamaların Android O ile iki kat daha hızlı çalışacağını iddia ediyor. Bu hızlandırmanın sadece belirli uygulamalar üzerinde değil, bütün uygulamalarda aynı şekilde işleyeceğini umuyoruz. İnşallah!

Google I/O 2017 etkinliği kapsamında, mobil cihazların daha akıcı kullanımına yönelik çalışmalar tanıtılmaya devam edecek. En güncel haberler için takipte kalın. 🙂 He birde unutmadan Android O’da emojiler yeniden tasarlandı. Detaylar için yazımıza bakabilirsiniz.

Emojiler Android O’da Değişiyor!

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR