Kapat

Android 9.0 P Geliştirici Önizleme Sürümünün Yayın Tarihi Belli Oldu

Anasayfa
Teknoloji Android 9.0 P Geliştirici Önizleme Sürümünün Yayın Tarihi Belli Oldu

Android 9.0 P işletim sistemi güncellemesi ile ilgili olarak son dönemde büyük merak hakim. Android telefon piyasasının en fazla beklenen güncellemelerinden birisi olan Android 9.0 P güncellemesinin içeriği ve detayları hakkında net bilgi bulunmazken, Google I/O 2018 konferansı kapsamında 8 Mayıs tarihinden sonra geliştirici önizleme sürümünün yayınlanabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Android 8.0 Oreo işletim sistemi güncellemesi ile birlikte kullanıcıların memnun olmadıkları bir takım özelliklerin ve tasarımların yeniden güncellenerek sıfırdan Android P işletim sistemi güncellemesi ile değiştirilmesi bekleniyor.

Önizleme Sürümü Hakkında Bilgi Yok

Android 9.0 P işletim sistemi güncellemesi hakkında önizleme sürümü hakkında iddialara göre Mayıs ayı içerisinde güncellemenin yayınlanabileceği ve kullanıcıların önizleme sürümünü deneme fırsatı bulacak olduğu iddia edilmekte. Mayıs ayına kadar geçecek olan sürede yeni güncelleme ile ilgili detaylar, özellik ve tasarım alanında yapılacak olan değişiklikler konusunda daha birçok bilginin kendisine yer bulması beklenen gelişme.

Güncellemenin tam detaylarının ise 2018 yılı içerisinde belirlenecek olduğu, tam kesin tarihin ise Google tarafından yapılacak olan açıklamaya bağlı olduğu bilinen bir gelişme.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR