fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Aleyna Tilki – Çaldığın O Fotoğrafı Yerine Koy Lütfen

Anasayfa
Eğlence Aleyna Tilki – Çaldığın O Fotoğrafı Yerine Koy Lütfen
aleyna-tilki-nin-baskalarina-ait-daha-bircok-fotografi-kendisininmis-gibi-paylastigi-ortaya-cikti

Aleyna Tilki’nin, daha uzun süre gündemi meşgul edeceği kuşkusuz. Bir Alman fotoğrafçıya ait fotoğrafı kendisininmiş gibi paylaştığı ortaya çıkan Aleyna Tilki’nin bu şekilde birçok fotoğrafının daha olduğu ortaya çıktı.

Daha birkaç gün önce Alman fotoğrafçı – gezgin Frauke Hagen’in tesadüf eseri fark ettiği ve kendi Instagram profilinden duyurduğu ‘fotoğrafının alıntılanması’ olayıyla birlikte Aleyna Tilki’nin kendisine ait olmayan fotoğrafları, sanki kendisininmiş gibi paylaştığını öğrenmiştik. Meğer bu olay, Tilki’nin tek vukuatı değilmiş. Tilki uzun süreler gündem olacak gibi.

İşte Tilki’nin kendisine aitmiş gibi, hiç bozuntuya vermeden sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflar;

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 1 1 1 1 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR