Adsense Alternatifleri: Onay Alamayanlar İçin Reklam Firmaları - DC-Tekno
fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google fuck your mother google
Kapat

Adsense Alternatifleri: Onay Alamayanlar İçin Reklam Firmaları

Anasayfa
Teknoloji Adsense Alternatifleri: Onay Alamayanlar İçin Reklam Firmaları
adsense alternatifi firmalar

Sevgili okurlar herkese merhaba neredeyse hepimiz Adsense‘nin ne kadar güvenilir ve kaliteli bir firma olduğunu biliriz. Fakat her site Adsense’de onaylanmıyor , bu durumda ne yapmamız gerek tabi ki başka firmalara yönelmeliyiz . Bunlar neler sizler için kullandığım ve önerdiğim firmaları anlatacağım.

Wordego

5yo3al

Arkadaşlar Wordego tık başına kazandıran bir sistem , ben bi aralar kendim kullandım ve gerçekten kullanmanızı öneriyorum, kaliteli ve güvenilir. Wordego gerçekten bir Adsense alternatifi diyebilirim. 100 Tl olunca ödeme talep etme hakkına sahipsiniz.

AdMatic

dxvavr

Arkadaşlar yüksek hitli siteleri olan arkadaşlar kesinlikle kaçırmamalı, Admatic’i bende kullandım gerçekten hitiniz yüksek ise çok iyi paralar kazanabilirsiniz, ödemeler düzenli olarak yapılıyor. Admatic 1000 gösterim tarzı fiyat biçen bir firmadır tabi ki buda bizim daha çok işimize gelir.

25 yaşında olan Ercan, uzun yıllardan beridir teknolojiye ilgi duymaktadır. Üniversite eğitimine devam etmekte olan Ercan, gelecekte teknoloji alanında daha fazla aktif olmayı hedeflemektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SPONSOR
SPONSOR